Senior iOS Developer

praca it: etat dla Human&Hunter / Warszawa

Tagi: iOS REST CoreGraphics CoreAnimation TDD BDD

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów zajmującego się tworzeniem aplikacji mobilnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SID/EC/Ł

Oczekiwania:
• znajomości protokołu REST oraz bibliotek networkingowych (AFNetworking, RestKit),
• umiejętności tworzenia własnych kontrolek i animacji (znajomość CoreGraphics oraz CoreAnimation),
• znajomości zasad certyfikacji i dystrybucji aplikacji iOS do AppStore,
• praktycznej znajomości programowania obiektowego i korzystania z wzorców projektowych (MVC, delegacja, singleton,fasada, builder),
• umiejętności korzystania ze statycznej analizy kodu źródłowego i jego optymalizacji,
• praktycznej znajomości debugowania aplikacji z wykorzystaniem narzędzi Instruments,
• praktycznej znajomości testów jednostkowych oraz metodologii TDD,
• praktycznej znajomości testów akceptacyjnych oraz metodologii BDD,
• umiejętności korzystania z refleksji i wstrzykiwania zależności.
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• znajomość bibliotek przetwarzania dźwięku (CoreAudio, OpenAL),
• znajomość bibliotek przetwarzania obrazu (CoreGraphics, AVFoundation, OpenGL ES),
• znajomość bibliotek do testów jednostkowych (XCTest, SenTestingKit, OCMock, OCMockito, OCHamster, Kiwi, Specta,
• Expecta),
• znajomość bibliotek do testów akceptacyjnych (Calabash, FBSnapshotTestCase, UIAutomation, KIF).

Zadania:
• udział w projekcie w ramach tworzenia i rozwoju aplikacji mobilnych
• rozwój aplikacji w oparciu o technologię iOS
• współpraca z zespołem developerów
• tworzenie dokumentacji technicznej

Nasz Klient oferuje:
• umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji,
• zarobki w granicach 6000 – 9000 netto
• dostęp do najnowszego oprogramowania i sprzętu,
• możliwość realizowania ciekawych projektów,
• elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb,
• wyjątkowo przyjazną atmosferę w pracy,
• atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, spotkania integracyjne,
• napoje i przekąski w miejscu pracy).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-28
Wyświetlona: 4273 razy