Specjalista SEO/SEM

praca it: etat dla Semkonsultant.pl / Kraków

Tagi: adwords marketing SEO SEM

Manager SEM/SEO/Analityka Internetowa

Miejsce pracy: Kraków (możliwość pracy zdalnej)

Opis Stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem działalności o nowe kategorie produktowe poszukujemy kandydata / kandydatki na wyżej wymienione stanowisko.

1. Działania SEM – tworzenie i optymalizacja kampanii Adwords dla klientów firmy (w tym dobór słów kluczowych, przygotowywanie tekstów reklamowych etc)
2. Przygotowanie ofert i wycen dla nowych klientów
3. Raportowanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
4. Analiza efektywności prowadzonych działań w Google Analytics
5. Współpraca z Partnerami zewnętrznymi firmy
6. Prowadzenie działań SEO (strategia, pozyskanie linków, optymalizacja stron)

Wymagania:

– minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
– doświadczenie w zarządzaniu i optymalizacji kampanii płatnych w wyszukiwarkach internetowych,
– praktyczna znajomość narzędzi e-marketingowych (SEM) oraz SEO,
– bardzo dobra znajomość narzędzi Google AdWords i Google Analytics,
umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania,
– inwencja i inicjatywa,
– mile widziane (niewymagane) podstawy funkcjonowania internetu (HTML, CSS, Java Script , WordPress)
– certyfikat Google Adwords/Analytics (niewymagany aczkolwiek mile widziany).

Oferujemy:
– szkolenia z zakresu SEO/SEM
– możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych,
– praca w luźnej atmosferze + możliwość pracy zdalnej
– wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (stała pensja + % od prowadzonych projektów)

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883″. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-07
Wyświetlona: 4435 razy