Asystent działu marketingu/IT Reklama

zlecenia it dla Diskus Polska Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Asystent działu marketingu-praca dla studenta

miejsce pracy: Kraków
nr. ref. MKT/2010/Kraków
Obowiązki:
• Wsparcie działu marketingu przy tworzeniu serwisów korporacyjnych
• Pomoc w przygotowaniu akcji promocyjnych
• Przygotowywanie ofert handlowych, dotyczących sprzedaży elektronicznych gadżetów reklamowych z sektora IT.
Wymagania:
• Wysokie kompetencje interpersonalne;
• Samodzielność, kreatywność i wytrwałość w działaniu;
• Zaangażowanie, komunikatywność oraz pozytywne nastawienie
• Preferowani studenci IV lub V roku studiów zaocznych lub wieczorowych
Oferujemy:
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
• Możliwość osobistego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczeń i doskonalenia swoich umiejętności;
• Ciekawą pracę i przyjazną atmosferę;
• Brak sztywnej hierarchii w pracy
• Umowę-zlecenie na okres 2 miesięcy z możliwością przedłużenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-02-16
Wyświetlona: 8584 razy