Programista Java

praca it: etat dla Software Interactive sp. z o.o. / Gliwice

Tagi: Programista Java

Opis stanowiska pracy

Mamy ciekawą ofertę pracy dla programistów Java, którzy chcieliby dołączyć do zespołu pracującego przy ambitnych projektach. Jeśli nie lubisz klimatu korporacji, a mimo to chcesz pracować przy ciekawych i wymagających zagadnieniach zapraszamy do współpracy. Nie jesteśmy fabryką programistów, ale dojrzałą firmą R&D.

Jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy: umowa o pracę, o dzieło, freelancing.

Oferujemy:

- ambitne projekty
- zarobki adekwatne do umiejętności
- niekorporacyjny klimat (może nie stoją u nas pomarańcze na stole, ale mamy kawę i herbatę, ładne biuro koło Politechniki i parku, a czasami ciastka i paluszki)
- możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym.

Wymagania:

1. znajomość języka Java i JEE
2. doświadczenie z Hibernate lub innym ORM

Mile widziane:

1. znajomość Web Service’ów JSON
2. znajomość PostgreSQL
3. znajomość C++

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-13
Wyświetlona: 4251 razy