Grafik - Copywriter

praca it: etat dla Hart Sp. z o.o. / Opole

Tagi: grafik copywriter Adobe Photoshop Adobe Ilustrator Adobe Indesign

HART SP. Z O.O.
Firma HART powstała w 1990 roku. Przedmiotem działania jest sprzedaż hurtowa części do samochodów, motocykli oraz konfekcjonowanie towarów pod prywatnym brendem HART. Oferta hurtowni skierowana jest do placówek handlowych i warsztatów usługowych branży motoryzacyjnej.

GŁÓWNE ATUTY FIRMY
Duży wybór towarów (200 000 referencji): łączna powierzchnia magazynowa 36 000m2, wysoki stopień realizacji zamówień (95%), dogodne formy dostawy towaru dla klienta na terenie całej Polski, nowoczesny system informatyczny, fachowe szkolenia, atrakcyjny system finansowego wspierania klientów.

NASZE FILIE
Centrala Opole, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Psary, Radom, Rzeszów, Warszawa 1, Warszawa 2, Wieliczka, Wrocław, Zielona Góra, Ostrava – Czechy.

Poszukujemy osoby kreatywnej ze zmysłem plastycznym i estetycznym na stanowisko:

GRAFIKCOPYWRITER

Opis stanowiska:

  • tworzenie projektów graficznych (m. in.: ulotki, foldery reklamowe, banery, etykiety, opakowania),
  • przygotowanie materiałów reklamowych do druku, kontakt z drukarniami,
  • tworzenie haseł reklamowych, tekstów promujących produkty,
  • bieżąca praca i nadzór nad funkcjonowaniem strony internetowej,
  • redagowanie tekstów na potrzeby strony internetowej.

Wymagania:

  • dobra znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Adobe Indesign,
  • umiejętność przygotowania plików do druku,
  • umiejętność tworzenia haseł reklamowych i tekstów promujących produkt (zachęcających do ich zakupu),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość podstaw fotografii produktowej i technik drukarskich,
  • znajomość bieżących trendów graficznych,
  • portfolio własnych prac.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-03
Wyświetlona: 5566 razy