Art Director (Nowe Media)

praca it: etat dla EVO S.C. / Warszawa

Tagi: Art Director Grafik Internet Kreacja

EVO S.C. (New Media Full Service Agency) to najnowsze technologie i kreatywne rozwiązania marketingowe tworzone przez zespół ludzi połączonych pasją. Jesteśmy na rynku od 2007 roku, pracujemy dla Lenovo, Castoramy, Dom Development, Logitech, itp.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za twórczą realizację strategii reklamowych głównych klientów agencji. Szukamy pasjonatów Internetu z udokumentowanym doświadczeniem w branży oraz z bogatą wyobraźnią, potrafiących inspirować innych.

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
- kreowanie, planowanie oraz koordynacja wszystkich prac związanych z procesem kreacji w ramach realizacji strategii reklamowej,
- zarządzanie zespołem działu kreatywnego,
- nadzór nad zgodnością prac zespołu kreatywnego ze wszystkimi założeniami kampanii reklamowej oraz oczekiwaniami klienta,
- czynny udział w przygotowywaniu strategii marketingowych realizowanych kampanii reklamowych on-line,
- dbałość o optymalny poziom artystyczny prowadzonych projektów.

Wymagania i kompetencje zawodowe:
- co najmniej 4-letnie doświadczenie w dziale kreatywnym agencji reklamowej bądź interaktywnej (w tym doświadczenie w prowadzeniu kampanii w nowych mediach oraz z dziedziny e-commerce),
- udokumentowane osiągnięcia artystyczne w realizacji projektów reklamowych on-line,
- doświadczenie w kampaniach łączących tradycyjne kanały komunikacji z nowymi mediami,
- znajomości najnowszych trendów internetowych oraz specyfiki nowych mediów,
- praktyczna znajomość nowoczesnych technik multimedialnych,
- bardzo dobra znajomość programów graficznych niezbędnych do wykonywania pracy,
- dobra znajomość języka angielskiego.

Wymagania osobowościowe:
- umiejętność wprowadzania twórczej atmosfery pracy, kierowania zespołem, motywowania i inspirowania pracowników,
- kreatywność i dynamizm w działaniu,
- komunikatywność.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- ciekawą i dynamiczną pracę w branży interaktywnej, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stałą umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
- czynny udział w budowaniu strategii dla naszych klientów,
- dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
- mnóstwo satysfakcjonujących wyzwań przy pracy dla ciekawych klientów,
- wyjątkową atmosferę pracy w młodym, zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
- pomoc w rozwoju zawodowym poprzez system regularnych szkoleń.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-03-16
Wyświetlona: 6388 razy