IT Project Manager / Business Analyst

praca it: etat dla BlueVendo / Warszawa

Tagi: UML Business Analyst Project Manager Product Owner

Dostarczamy najwyższej jakości oprogramowanie dla ponad 80 touroperatorów w Polsce i zagranicą – intuicyjne, niezawodne, użyteczne. Rozwijając nasze aplikacje pracujemy na stykach wielu technologii. Terabajtowe bazy danych nie są nam znane z blogów – to nasza codzienna rzeczywistość. Jakość, nowoczesny design i UX to cechy, które odróżniają nas od konkurencji.

Inwestujemy w rozwój naszych talentów. Jeżeli chcesz pracować w firmie budującej światowej klasy oprogramowanie, mamy wyzwanie dla Ciebie. Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszych zespołów projektowych jako Project Manager!

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie zespołem projektowym w dostarczaniu rozwiązań dla klienta przy pomocy odpowiednich środków biznesowych oraz za wydajność procesu zarządzania, tworzenie harmonogramu, planowanie budżetu oraz jakość dostarczanych rozwiązań. Będzie również odpowiedzialna za zarządzanie wszystkimi zasobami projektu, w celu zapewnienia jak najskuteczniejszej komunikacji z zespołem projektowym i klientem.

Project / Product Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:
- spotkania oraz negocjacje z klientami zewnętrznymi
- określanie zakresu i planu projektu oraz konkretnych zadań do realizacji
- definiowanie celów określających wykonanie kolejnych etapów projektu
- wyznaczanie budżetu i kluczowych terminów realizacji
- opracowanie harmonogramu zadań
- koordynacja wszystkich działań związanych z projektem
- zarządzanie ryzykiem w projekcie
- wyznaczanie standardów oraz dbałość o jakość

Wymagania:
- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość branży turystycznej
- wykształcenie wyższe (mile widziane studia techniczne)
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność motywowania i wspierania innych w działaniu
- umiejętność podejmowania decyzji
- analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów
- orientacja na rozwój osobisty oraz rozwój zespołu
- umiejętność wyczucia i smaku
- umiejętności analityczne oraz kreatywność
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i wydajności
- pełnoetatową pracę jako część kompetentnego i profesjonalnego zespołu, w którym szanujemy się wzajemnie
- udział w ciekawych, ambitnych i zróżnicowanych projektach
- wpływ na rozwój produktu (możliwość realizacji swoich pomysłów)
- prywatną opiekę medyczną
- kartę Multisport
- pracę w nowoczesnym i komfortowym biurowcu
- niekorporacyjną atmosferę oraz elastyczne godziny pracy
- dobrą kawę z rana, świeże owoce, imprezy integracyjne i wiele innych atrakcji…

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-11
Wyświetlona: 4637 razy