Specjalista ds. jakości oprogramowania

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: Specjalista ds jakości oprogramowania

Cyclad Sp. z. o. o.
ul. Chłodna 48/1, 00-872 Warszawa
www.cyclad.pl, tel. +48 22 887 22 08

Wrocław

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego banku z siedzibą we Wrocławiu szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. jakości oprogramowania

Opis stanowiska:
• Tworzenie, przeprowadzanie i utrzymywanie testów automatycznych dla aplikacji firmowych opartych o Selenium w języku Java i RPG,
• Sprawdzanie zgodności rozwiązań z przyjętymi założeniami,
• Współpraca z zespołem projektowym (programiści Front-end i Back-end, Product Owner),
• Identyfikacja krytycznych funkcjonalności z punktu widzenia prowadzonych projektów,
• Tworzenie i analiza dokumentacji testowej,
• Kreatywne tworzenie złożonych scenariuszy testowych,
• Raportowanie błędów.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (profil informatyczny lub techniczny),
• Minimum 2-letniego doświadczenia w zakresie rozwoju testów automatycznych za pomocą Selenium,
• Praktycznej znajomości TestNG/Junit,
• Znajomości narzędzi: Jira lub podobne,
• Znajomości zagadnień z obszaru zarządzania procesami testów,
• Chęci dalszego rozwoju w zakresie testowania automatycznego,
• Umiejętności analitycznego myślenia,
• Umiejętności pracy w zespole,
• Komunikatywności i umiejętności współpracy z biznesem

Mile widzie:
• Znajomość metodyki SCRUM/Agile,
• Znajomość narzędzi do zarządzania testami: Jenkins, JMeter, Maven, JIRA, Eclipse,
• Doświadczenie w tworzeniu i wykonywaniu testów wydajnościowych,
• Doświadczenie w tworzeniu i wykonywaniu testów bezpieczeństwa,
• Znajomość języka SQL oraz doświadczenie w pracy z serwerami Oracle / PostgreSQL,
• Znajomość języka angielskiego min. w zakresie czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:
• Udział w realizacji strategicznych i zaawansowanych technologicznie projektów IT
• Pracę w renomowanej firmie
• Stałe wynagrodzenie oraz premie
• Udział w profesjonalnych szkoleniach specjalistycznych
• Kurs języka angielskiego
• Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, możliwość nauki języka angielskiego, pakiet sportowo – rekreacyjny)

In accordance with the Act of August 29, 1997 on the protection of personal data, Cyclad Sp. z o.o., headquartered in Warsaw, is the data controller. Data are processed for the recruitment purposes, and potential employers or Cyclad companies from outside the European Economic Area may have insight into the data. Each candidate has access and possibility to edit his data. Providing data is optional but necessary to take part in the recruitment.

Please enclose the following statement in your application:
„I hereby authorize Cyclad Sp. z o.o., headquartered in Warsaw, to process my personal data for the purposes of this and the future recruitment processes and I agree to be contacted through telecommunications terminal equipment in order to receive job offers corresponding to my qualifications.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-16
Wyświetlona: 4032 razy