Specjalista do wdrożenia sklepów internetowych

zlecenia it dla Human&Hunter / Łódź

Tagi: joomla magento CMS HTML PHP

Poszukuję 1-2 specjalistów z doświadczeniem w pracy z CMS (Content Management System). Chodzi o aplikacje typu Joomla, Word Press, Magento. Taka osoba powinna mieć umiejętności w zakresie HTML, CSS, PHP. To stanowiska specjalistyczne – szukam osób do projektu wdrożenia sklepów internetowych (na platformie Magento Enterprise) w 5 nowych rynkach.
Stanowiska są od 4. stycznia do 29. kwietnia. Wynagrodzenie to maksimum 8’000 brutto miesięcznie i będzie uzależnione od doświadczenia kandydata.
Mogę zatrudnić programistów web, bez doświadczenia w Magento i / lub E-Commerce, ale wtedy wynagrodzenie będzie niższe (5000 – 7000 PLN brutto miesięcznie). To osoby które np. tworzą stronki www na zlecenie, albo pracowały / pracują dla firm w tej właśnie branży.
Studenci po studiach IT (z doświadczeniem web development) również będą pasować – wynagrodzenie będzie odpowiednio niższe (między 3000 a 5000 PLN brutto miesięcznie).
Raportują do kierownika projektu i są odpowiedzialne za wprowadzanie danych w Magento Admin Panel (czyli taki interfejs gdzie ustawia się nowe produkty, dodaje opisy, konfiguruje promocje) a także za testy tych sklepów (np. czy płatności kartą kredytową przechodzą bez błędów, czy informacje do centrum logistycznego z żądaniem wysłania paczki trafiają bez błędów, czy wszystkie przyciski na stronie działają bez zarzutu, etc.).

Pożądane kwalifikacje:
1. Doświadczenie z E-Commerce, najlepiej zarządzanie własnym / cudzym sklepem internetowym. Idealnie w Magento, ewentualnie Hybris, Demandware.
2. Znajomość HTML, CSS
3. Znajomość PHP (czyli mocny background programistyczny) jest do zaakceptowania, ale uwaga – to nie jest rola programisty! Osoby z takim profilem, oczekiwaniami mogą być zawiedzione.
4. Znajomość ITIL i doświadczenie w pracy w korporacyjnym IT mile widziane.
5. Wymagana dobra / bardzo dobra znajomość języka angielskiego.Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-22
Wyświetlona: 2054 razy