Analityk biznesowy systemów informatycznych

praca it: etat dla NET PC sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: analityk UML wydobywanie wymagań CASE Axure RP Enterprise Architect BABOK

Opis stanowiska:
• udział w wydobywaniu, specyfikowaniu, analizie i zarządzaniu wymaganiami udziałowców
• sporządzanie dokumentacji analitycznej (w tym tworzenie makiet systemu)
• udział w pracach projektowych
• uczestnictwo w analizie i raportowaniu ryzyk projektowych
• poszukiwanie nowych trendów i technologii IT i analiza możliwości zastosowania ich w produktach Firmy

Wymagania:
• umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego uczenia się
• umiejętność pracy w zwinnym środowisku projektowym (w szczególności nastawienie na współpracę)
• praktyka wydobywani, analizy, specyfikowania i zarządzania wymaganiami
• znajomość technik analizy biznesowej IT/inżynierii wymagań
• znajomość UML
• doświadczenie w specyfikowaniu przypadków użycia
• znajomość narzędzi CASE np. Enterprise Architect
• doświadczenie w tworzenia makiet np. Axure RP
• poprawna i precyzyjna umiejętność posługiwania się językiem polskim (pismo i mowa)
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
• zaangażowanie i chęć podejmowania odpowiedzialności
• wysoka kultura osobista

MILE WIDZIANE:
• podstawowa znajomość metodyk PRINCE2, Scrum, Agile
• orientacja w dobrych praktykach UX

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
• uczestnictwo w atrakcyjnych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych)
• możliwość pracy w oparciu o międzynarodowe standardy analizy biznesowej IT (IIBA, PMI, REQB)
• możliwość podejmowania ambitnych zadań
• stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
• dofinansowanie do karty Multisport
• elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
• niebanalne położenie biura i ładne widoki – Góra Gradowa
• kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-05
Wyświetlona: 4050 razy