Junior Account Executive SEM

praca it: etat dla United Titans Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: SEM Google AdWords account executive zarządzanie kampaniami kampanie cpc

Zakres obowiązków :
• Współpraca z działem w zakresie zarządzania i optymalizacji kampanii
• Przygotowywanie ofert dla klientów
• Prezentowanie ofert klientom

Wymagania:
• podstawowa znajomość systemu reklamowego Google AdWords
• znajomość zagadnień z dziedziny kampanii internetowych
• znajomość trendów internetowych
• samodzielność, umiejętności analizy danych i tworzenia prezentacji
• umiejętność przygotowywania ofert
• nastawienie na rezultaty
• zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
• otwartość i łatwość uczenia się
• znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym
• dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
• udział w tworzeniu innowacyjnych projektów dla renomowanych klientów
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w szybko rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w młodym i dynamicznym zespole
• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
• pakiet socjalny

Miejsce pracy: Warszawa

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-12
Wyświetlona: 6374 razy