Tester

praca it: etat dla Human Resources Poland / Gliwice

Tagi: testowanie testing tester QA

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, lidera spośród dostawców usług IT w Polsce, poszukujemy specjalistów* na stanowisko:
Tester
Region wykonywanej pracy: Gliwice (śląskie)

Opis stanowiska:

Stała współpraca z zespołem projektowym. Testowanie aplikacji, praca z dokumentacją techniczną. Udział w projektach międzynarodowych.

Wymagania:

Min rok doświadczenia w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów. Umiejętność tworzenia skryptów testowych. Znajomość środowiska SoapUI. Chęć do dalszego rozwoju w obszarze QA. Zdolności komunikacyjne.

Mile widziane:

Znajomość Selenium. Certyfikat ISTQB/ISEB Umiejętności związane z programowaniem w technologiach internetowych (HTML, PHP, Java Script, bazy danych). Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Samodzielną pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach, Elastyczne formy współpracy i elastyczny czas pracy, Możliwość pracy zdalnej, Profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne), możliwość zdobycia certyfikatów, Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta Benefit MultiSport, pakiet medyczny), Możliwość ciekawych wyjazdów zagranicznych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-02-19
Wyświetlona: 3798 razy