Programista PHP

praca it: etat dla XOOOM / Wrocław

Studio projektowe poszukuje programisty na stanowisko: Back-end developer / Programista PHP.

Od kandydata oczekujemy:

* praktycznej znajomości PHP4,PHP5/MySQL
* podstawowej znajomości JavaScript (praca z bibliotekami)
* dobrych zdoloności komunikacyjnych w kontakcie z grafikami i koderami xhtml/css
* chęci uczenia się

Mile widziane:

* doświaczenie w pracy z SVN
* znajomość xhtml/css
* znajomość actionscript i doświadczenie w integracji projektów flashowych z aplikacjami PHP

Zakres obowiązków:

* pisanie bazodanowych aplikacji sieciowych do dużych i małych projektów
* planowanie funkcjonalności i struktury aplikacji w porozumieniu z członkami zespołu i klientem
* praca z istniejącymi aplikacjami
* sporadyczne wdrażanie systemów CMS typu XOOPS, Typo3.

Praca w biurze we Wrocławiu, ewentualnie zdalna. W przypadku zdalnej współpracy zapraszamy kandydatów z Wrocławia i okolic. Konieczne byłyby okazjonalnie spotkania w celu przedyskutowania założeń projektów.

Oferujemy:

* wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
* dobrą atmosferę wśród młodych i energicznych ludzi
* pracę przy ambitnych projektach (czytaj: rozwijającą Twoje umiejętności)

W przypadku zainteresowanych osób z innych okolic Polski, także zachęcamy
do przesyłania Waszych CV. Chętnie nawiążemy kontakt z freelancerami.

Więcej na nasz temat:
www.xooom.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-02-04
Wyświetlona: 4451 razy