Test Engineer

praca it: etat dla Weissenberg Business Consulting GmbH / Niemcy

Tagi: iOS Android Agile tester angielski

Miejsce pracy: Aglomeracja Hanowerska

Zakres obowiązków:

• tworzenie scenariuszy testowych
• wykonywanie testów manualnych na stanowisku badawczym, jak również na badanym pojeździe
• powielanie jednostkowych błędów
• przeprowadzanie analiz wstępnych w celu rozgraniczenia możliwych przyczyn błędów
• Raportowanie wyników testów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika lub pokrewne
• Samodzielność oraz umiejętność pracy zespołowej
• Wysoka motywacja wewnętrzna
• Doświadczenie w dziedzinie testów systemowych
• Dobra znajomość platform iOS i Android
• Doświadczenie w pracy w metodyce Agile (np. SCRUM)
• ustrukturyzowane i celowe podejście do pracy
• Analityczne myślenie
• dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• Doświadczenie w dziedzinie testów systemowych, pożądane w testowaniu aplikacji mobilnych (Apps) i systemów infotainment
• doświadczenie w programowaniu (Java, C/C++)
• wstępna znajomość w automatyzacji testów
• Certyfikat ISTQB Foundation Level

Co oferujemy:

• bezpieczne i stałe zatrudnienie
• stały rozwój kwalifikacji zawodowych (szkolenia)
• nowoczesna kultura korporacyjna sprzyjająca współpracownikom
• płaskie hierarchie
• współpraca z międzynarodowymi koncernami
• ciekawe i wymagające zadania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-31
Wyświetlona: 7430 razy