Specjalista SEM

praca it: etat dla SmartPR / Kraków

Tagi: specjalista sem specjalista ds e-marketingu sem

SmartPR to prężnie rozwijająca się agencja interaktywna. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA SEM Numer referencyjny: SEM/25/10 Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• samodzielne stanowisko pracy,
• prowadzenie kampanii PPC (AdWords + FaceBook),
• dbanie o rozwój zaplecza do pozycjonowania,
• badanie i interpretacja statystyk serwisów www,
• nieustanne poszerzanie wiedzy z zakresu SEM.

Wymagania
• 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
• certyfikat Google Analytics Individual Qualification,
• certyfikat Google Advertising Professional,
• znajomość systemów zarządzania treścią (Wordpress/Joomla/Drupal).

Oferujemy:
• pracę w pełnym wymiarze godzin,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• ciekawą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
• przyjazną atmosferę,
• imprezy integracyjne,
• szkolenia,
• kartę Fitprofit (opcjonalnie),
• bezpłatne lekcje j. angielskiego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-06-23
Wyświetlona: 8729 razy