Specjalista ds. e-marketingu - PrestaShop + Subiekt GT

praca it: etat dla Find Staff / Poznań

Tagi: Specjalista ds e-marketingu - PrestaShop + Subiekt GT

Dla naszego Klienta Firmy działającej w branży motoryzacyjnej z oddziałem w Poznaniu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. e-marketingu – PrestaShop + Subiekt GT

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów związanych ze sprzedażą produktów w Internecie.
oraz

• Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i klientami
• Planowanie , koordynacja i kontrola zamówień i stanów magazynowych
• Obsługa sklepu internetowego
• Sporządzenie dokumentacji sprzedażowej i wysyłkowej

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
• Mile widziana znajomość systemu PrestaShop oraz Subiekt GT

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca od poniedziałku do piątku
• Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-22
Wyświetlona: 4399 razy