Project Manager

praca it: etat dla Trendmaker sp. j. / Kraków

Tagi: Project Manager PM Menedżer projektów Agencja interaktywna

Agencja Interaktywna Trendmaker poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku Project Manager. Szukamy osoby, która od zaraz wesprze nasz zgrany zespół. Oferujemy prawdziwe wyzwania, ciekawe projekty dla znanych międzynarodowych marek i wyjątkowo atrakcyjne wynagrodzenie.

Obowiązki:

Nadzorowanie projektów z zakresu marketingu oraz technologii. Planowanie, organizacja zespołu, nadzorowanie prac, oraz rozliczanie projektów.

Organizacja i zarządzanie zespołem projektowym składających się z wewnętrznych zasobów oraz współpracujących partnerów zewnętrznych.

Bieżący kontakt z klientem raport postępów oraz rozwiązywanie problemów

Zarządzanie wdrożonymi projektami, dosprzedaż rozwój projektu

Wymagania:

Naturalne zamiłowanie do zarządzania, planowania i organizacji procesów w około siebie. Szukamy ludzi, którzy urodzili się jako PM i mają wrodzone zdolności analityczne i projektowe.

Zdolność współpracy z ludźmi w organizacji, motywowaniu i nadzorowaniu. Lubimy charyzmatycznych PM, z którymi zespół lubi pracować, którzy mają umiejętność koordynowania i pracy w zespole oraz zdobycia szacunku i rozwiązywania konfliktów.

Umiejętność współpracy z klientem, czyli asertywność oraz zdolność zjednywania osób poprzez umiejętność słuchania, argumentowania i negocjowania.

Podstawowa znajomości zagadnień marketingu wraz podstawowa wiedza z zakresu technologii internetowych lub informatycznych. Nasze projekty to połączenie tych dwóch obszarów.

Dobra znajomość języka angielskiego, pracujemy z klientami z Europy i USA.

Oferujemy:

Wyzwanie ciekawych projektów. Naszą zasadą jest Sky is the Limit. Nie ma u nas spokojnej, nudnej pracy, co dzień zmieniamy świat i robimy rzeczy niemożliwe. Musisz to lubić

Wkład w rozwój firmy. Nie szukamy pracowników, tylko partnerów do rozwijania firmy.

Prace dla renomowanych klientów, często prestiżowych międzynarodowych projektów. Lubimy jak się okazuje, ze jesteśmy lepiej zorganizowani od firm z wieloletnim doświadczeniem

Stabilną umowę, nie kombinujemy z rachunkami, za dobrze wykonaną pracę dajemy atrakcyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-05
Wyświetlona: 8756 razy