Junior iPhone Developer

praca it: etat dla Touching IT / Tarnów

Tagi: Programista iPhone Objective C Webservice

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior iPhone Developer.

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia w programowaniu, idealnie Objective C, ale C++ czy języki obiektowe również mile widziane,
  • znajomość XML, JSON i idei webservice’ów,
  • łatwość uczenia się nowych rzeczy,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumienie dokumentacji,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość systemów kontroli wersji, SVN i / lub GIT.

Mile widziane:

  • znajomość OpenGL,
  • znajomość OSX,
  • wcześniejsze doświadczenie w programowaniu na iPhone.

Zadania:

  • budowa nowych oraz rozwój istniejących aplikacji na iPhone / iPod Touch / iPad,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • raportowanie postępów prac,
  • testowanie aplikacji.

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi projektami,
  • możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • literaturę fachową.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-07-22
Wyświetlona: 6857 razy