Specjalista ds. Kluczowych Klientów (rozwiązania IT)

praca it: etat dla RECRUIT / Warszawa

Tagi: Specjalista ds Kluczowych Klientów (rozwiązania IT)

Naszym Klientem jest integrator IT oferujący rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych. Aktualnie poszukuje odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Kluczowych Klientów, która będzie pracować w zespole wdrożeniowym.

Obowiązki:

-Praca w zespole z rozwiązaniami software
-Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych / korporacyjnych oraz nowych projektów
-Prowadzenie projektów sprzedażowych na produkty IT software (usługi online, umowy licencyjne)
-Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
-Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie rozwiązań
-Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktowych
-Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów handlowych
-Pomoc przy wdrażaniu oprogramowania u klientów
-Wsparcie posprzedażne klientów
T-worzenie długoterminowej strategii IT wspólnie z klientami.

Oczekujemy:

-Min. 1-2 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań informatycznych / teleinformatycznych
-Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży oprogramowania do klientów biznesowych / korporacyjnych / instytucjonalnych
-Zainteresowanie branżą IT i znajomość produktów software
-Wiedza z zakresu technologii informatycznych / rozwiązań IT
-Wiedza na temat produktów infrastrukturalnych Microsoft
-Mile widziane szkolenia i certyfikaty z obszaru IT (Microsoft, VMWare, Cisco, Citrix, AWS, Oracle)
-Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych
-Praktyczna znajomość technik sprzedaży, umiejętność prowadzenia prezentacji oraz negocjacji i rozmów handlowych
-Zdolności organizacyjne, zorientowanie na jakość
-Doskonałe umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista
-Znajomość języka angielskiego
-Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami (podstawa plus premia)
-Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
-Specjalistyczne szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-30
Wyświetlona: 4117 razy