PHP Team Leader

praca it: etat dla SENETIC S.A / Katowice

Tagi: PHP html javaScript SQL

Senetic – międzynaroodwy dostawca rozwiązań IT ,
do zespołu naszych programistów poszukujmey obecnie PHP Team Leadera

Twoje zadania będą polegać na:

Zarządzaniu pracą podległego zespołu programistów jak również odpowiedzialność za:
• projektowanie funkcjonalności aplikacji internetowych na potrzeby grupy Spółki i jej podmiotów powiązanych,
• analizę istniejącego kodu i specyfikacji technicznych projektów,
• szacowanie czasochłonności zleconych zadań w projekcie i organizację pracy,
• prowadzenie dokumentacji projektowej ( Markdown ),
• programowanie rozwiązań B2C i B2B,
• testowanie i wdrażanie wytworzonego oprogramowania.

Od kandydatów wymagamy:
• b.dobrej znajomości programowania w języku PHP (OOP, wzorce, TDD)
• znajomości relacyjnych baz danych,
• doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach – min 1 rok,
• dobrej znajomości język angielskiego,
• dobrej znajomość (X)HTML, CSS, JavaScript, Ajax, DOM,
• znajomości kontroli wersji GIT,
• bardzo dobrej umiejętności rozwiązywania problemów, umiejętności analitycznych, planowania oraz organizacji pracy własnej,
• zaangażowania i wytrwałości.

Co oferujemy możemy Ci zagwarantować
• Stabilną pracę w zespole młodych ludzi, którzy wspólnie budują prężnie rozwijającą się firmę w branży IT,
• Zarobki na poziomie 6000 – 10000k netto (uzależnione od rodzaju umowy i dośwadczeń)
• samodzielność w podejmowaniu decyzji, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań,
• przyjazną, swobodną atmosferę pracy z nieograniczoną ilością pysznej kawy w komfortowych warunkach (przyjaźni współpracownicy, elastyczne godziny pracy, dobra lokalizacja).
• benefity w postaci kart Multisport, kart podarunkowych, lekcji języka angielskiego,
• przyjazną, swobodną atmosferę pracy .

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-09
Wyświetlona: 4288 razy