Programista PHP (4000-8000k netto)

praca it: etat dla SENETIC S.A / Katowice

Tagi: PHP html javaScript SQL

Na potrzeby projektów grupy naszych międzynarodowych spółek poszukujemy doświadczonych programistów PHP:

Twoje zadania będą polegać na:
- rozbudowie nowoczesnych rozwiązań e-commerce w oparciu o m.in.:
-PHP 7
- framework Laravel
- kolejki RabbitMQ
- bazy danych MySQL i MongoDB
- Redis, Memcache
- Elasticsearch
- pracy nad integracjami z systemami m.in.:
- ERP (Microsoft Dynamics AX)
- płatności (PayPal, SaferPay, WorldPay, PayU)
- logistycznymi (UPS, DHL)
- zarządzania produktami (Akaneo)
- CRM (Microsoft Dynamics CRM)
- marketplace’ami (Amazon, Ebay)
- rozwiązaniami marketingowymi (Google Adwords, Analytics)

Czego oczekujemy :
- co najmniej dwuletniego programowaniem w PHP w oparciu o znane frameworki,
- zaawansowanej znajomości MySQL,
- solidnej znajomości wzorców projektowych i OOP PHP,
- przynajmniej podstawowej znajomości HTML5, CSS3, Java Script, Ajax (jQuery),
- zaangażowania, odpowiedzialności i otwartości na nowe technologie.

Co możemy Ci zagwarantować:
- realizację ciekawych projektów w nowoczesnych technologiach w międzynarodowej firmie (rozwiązania e-commerce działające na terenie całej Europy),
- duży zakres samodzielności i odpowiedzialności,
- atrakcyjne wynagrodzenie ( 4000- 8000k netto, w zależności od rodzaju umowy i doświadczeń)
- dodatkowe benefity: karta Multisport, karty podarunkowe, prywatna opieka medyczna Medicover, lekcje języka angielskiego,

Załącznik
Pobierz banner_linkedin.jpg

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-09
Wyświetlona: 4719 razy