Programista J2ME

zlecenia it dla Softgames / Polska

Tagi: j2me java

Wiodący europejski dystrybutor gier JAVA firma SOFTGAMES (www.softgames.de) poszukuje programistów JAVA.

Zakres obowiązków:
- samodzielne programowanie gier w języku JAVA
- portowanie gier na około 500 modeli (głównie Nokia, SE, Motorola, LG, Samsung)

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka Java
- doświadczenie w programowaniu gier na tel komórkowe
- kreatywność
- umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
- obowiązkowość

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki
- pracę w młodym, otwartym zespole nad ciekawymi, różnorodnymi projektami
- możliwość rozwoju
- wyjazdy zagraniczne (głównie Niemcy)

Możliwa praca zdalna jak i na miejscu (Szczecin) oraz różne rodzaje zatrudnienia (zlecenie, praca stała, różne wymiary godzinowe)

Do zgłoszeń prosimy o dodanie oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-31
Wyświetlona: 6144 razy