Project Manager

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o / Chorzów

Tagi: project manager scrum chorzów

Chorzów

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, agencji interaktywnej pracującej dla międzynarodowych klientów, poszukujemy osoby na stanowisko Project Mangera do Chorzowa.

Opis stanowiska:
• Opracowywanie strategii projektu, dbanie o sprawny przebieg projektu
• Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta
• Zarządzanie zespołem oraz motywowanie członków zespołu
• Ścisła współpraca z Account Directorem

Wymagania:
• Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży IT
• Znajomość jednej z metodyk zarządzania projektami
• Umiejętności negocjacyjne oraz prowadzenia prezentacji
• Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania go
• Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i/lub programowaniem serwisów internetowych, aplikacji mobilnych, etc.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość metodyki SCRUM będzie dużym atutem

Oferujemy:
• Prywatną opiekę medyczną
• Świetną atmosferę pracy oraz integrację po godzinach pracy
• Współpracę z młodym i kreatywnym zespołem specjalistów
• Międzynarodowe środowisko pracy
• Współpracę z największymi markami na rynku globalnym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-26
Wyświetlona: 4583 razy