Specjalista ds. Systemów

praca it: etat dla People Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Specjalista ds Systemów Project Manager

Dla naszego Klienta – szanowanej, globalnej instytucji finansowej, należącej do grupy bankowej, dostarczającej usługi finansowe do ponad 200 milionów klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, będącej liderem w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. Systemów

Citi Handlowy to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, łącząca doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Stanowimy integralną część globalnej sieci Citi – wiodącej instytucji finansowej na świecie. Stanowisko zlokalizowane w Departamencie Głównych Systemów Bankowych. Zespół zajmuje się wsparciem, utrzymaniem oraz rozwojem systemów. Ściśle współpracuje z pozostałymi zespołami departamentu, zespołem wsparcia w Citiphone, menedżerami produktów, zespołami developerskimi zlokalizowanymi poza krajem oraz poszczególnymi komórkami bankowymi jako zleceniodawcami.

Specjalista ds. systemów

Cel stanowiska:
Stanowisko związane ze wsparciem produkcyjnym i utrzymaniem systemów bankowych w obszarze bankowości detalicznej, internetowej i mobilnej. Prowadzenie projektów w obszarze technologii mających na celu wdrażanie nowych produktów.
Kluczowe zadania:
• Wspomaganie obsługi systemów hostowych bankowości detalicznej oraz obszaru bankowości internetowej w zakresie problemów produkcyjnych. Wdrażanie odpowiednich zmian w systemach mających na celu poprawne ich funkcjonowanie zgodnie z wymaganiami.
• Prowadzenie projektów zgodnie ze standardami np. PMI, PRINCE2 oraz zgodnie z metodologia SDLC w tym przygotowanie planu, budżetu, zorganizowanie zespołu projektowego, śledzenie ryzyk etc.
• Zgłaszanie zmian do systemów wynikających z potrzeb biznesowych i opracowywanie rozwiązań technicznych/logicznych oraz dostosowanie aplikacji do wymagań klienta wewnętrznego.
• Prowadzenie i koordynacja prac w obszarze Problem Management, Change Control, Capacity Planning zgodnie z procedurami organizacyjnymi, prowadzenie pełnej dokumentacji.
• Koordynowanie pracy pomiędzy użytkownikiem początkowym (biznesem) a grupami dostarczającymi zmiany systemowe, zapewniając terminowe dostarczanie zmian/poprawek systemowych.
• Aktywne uczestnictwo merytoryczne w projektach systemowych prowadzonych w Departamencie, w szczególności wsparcie merytoryczne przy opracowywaniu zmian dotykających integralności i wydajności systemów, interfejsów, etc.
• Prowadzenie dokumentacji projektowej
• Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Oczekiwania:
• Wiedza związana z funkcjonowaniem systemów bankowości detalicznej, internetowej oraz mobilnej
• Znajomość systemów używanych w Banku Handlowym w części detalicznej oraz praca w “customer service” będzie dodatkowym atutem
• Wiedza z zakresu prowadzenia projektów (przynajmniej podstawowa wiedza na temat metodologii PMI, PRINCE2)
• Posiadanie certyfikatu PMP lub analogicznego będzie dodatkowym atutem
• Wykształcenie o charakterze informatycznym lub ekonomicznym
• Język angielski płynny w mowie i piśmie
• Umiejętności planowania i monitorowania zadań
• Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
• Zdolności analityczne
• Doskonała znajomość pakietu MS Office, MS Project

Pracodawca oferuje:
• Szansę rozwoju zawodowego wspieraną przez stabilną organizację o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Pakiet szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb.
• Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.
• Szerokie świadczenia socjalne.
• Uczestnictwo w szeregu szkoleń systemowych.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-24
Wyświetlona: 5737 razy