Architekt Systemowy

praca it: etat dla Zewnętrzna Firma Rekrutująca / Warszawa

Tagi: it architekt systemowy warszawa etat

ARCHITEKT SYSTEMOWY
miejsce: Warszawa
rodzaj umowy: pełny etat
wynagrodzenie: 100zł/h
kontakt: [email protected]

Zakres zadań na stanowisku:
- realizacja prac w zespole zwinnym,
- udział w planowaniu kolejnych wydań oraz iteracji w ramach prac zespołu zwinnego,
- udział/prowadzenie w review oraz retrospective zespołu w ramach iteracji i wydania,
- projektowanie rozwiązań implementowanych w zespole zwinnym,
- implementacja rozwiązań przyjętych do realizacji przez zespół,
- wsparcie wdrożenia rozwiązania na produkcję,
- stabilizacja i utrzymanie wdrożonych rozwiązań w ramach prac III linii wsparcia.
- praca w zespole scrumowym w metodyce agile.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,
- min. 4 – letnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań z wykorzystaniem technologii JEE,
- znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Informix,
- umiejętność programowania w Java 5/6 i SQL/PLSQL,SPL,
- znajomość wzorców projektowych Java EE,
- znajomość narzędzi Eclipse, Subversion, Maven2 / 3,
- znajomość bibliotek i technologii Java EE, szczególnie Spring Framework, Hibernate,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
- znajomość technologii Web Services w zakresie: SOAP, WSDL, XML Schema,
- umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole,
- komunikatywność w kontaktach z dostawcami i klientem wewnętrznym,
- samodzielność w podejmowaniu decyzji,
- umiejętność pracy w zespole zwinnym,
- znajomość Systemu Likwidacji Szkód PZU potwierdzona udziałem w projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-09-20
Wyświetlona: 4573 razy