Grafik

praca it: etat dla Pronobel Sp z o.o. / Gliwice

Tagi: Grafik Praca Gliwice IT

W związku z dynamicznym rozwojem firma Pronobel poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko:

Grafik

Praca w Żorach

Zakres obowiązków:

- realizacja projektów graficznych na potrzeby agencji Pronobel oraz jej Klientów,
- przygotowywanie projektów materiałów graficznych na potrzeby działu marketingu dla wsparcia celów biznesowych,
- współpraca z działami wewnętrznymi – w oparciu o potrzeby proponowanie rozwiązań graficznych,
- współpraca i kontakt z drukarniami,
- opracowywanie materiałów typu: foldery, ulotki, cenniki, plakaty, katalogi,
- dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów.

Wymagania:

- poczucie estetyki i zmysł artystyczny,
- biegła znajomość programów Photoshop, Illustrator, Indesign,
- doświadczenie poparte portfolio w następujących kategoriach projektowania:
grafika web, grafika reklamowa i wydawnicza (poligrafia – przygotowanie do druku) oraz projektowanie layoutów stron www,
- kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia,
- terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja czasu pracy,
- mile widziana znajomość CSS, programów Adobe Flash, Adobe Livecycle, After Effects, Corel Draw.

Oferujemy:

- pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- współpracę na podstawie umowy o pracę,
- możliwość współtworzenia marki w kreatywnej atmosferze,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- profesjonalne narzędzia pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-20
Wyświetlona: 4941 razy