Web Developer– Katowice - 7000 – 10 000 zł/brutto – umowa o pracę

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Katowice

Tagi: html/CSS/JavaScript/PHP/jQuery

Dla naszego Klienta Firmy i ustabilizowanej pozycji na rynku międzynarodowym poszukujemy specjalisty z doświadczeniem na stanowisko:

Web Developer– Katowice – 7000 – 10 000 zł/brutto – umowa o pracę

Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, kodowanie i modyfikowanie stron internetowych.

Wymagania:
- minimum 1,5 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery, PHP
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
- umowa o pracę
- budżet na konferencje i szkolenia developerskie
- wynagrodzenie 7000 – 10 000 zł/brutto
- pakiet medyczny
- pracę w międzynarodowej firmie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-04-13
Wyświetlona: 8806 razy