Web Developer / PHP Developer– Katowice lub Kraków

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Kraków

Tagi: PHP html5 css javaScript Symfony

Dla naszego Klienta Firmy i ustabilizowanej pozycji na rynku międzynarodowym poszukujemy specjalisty z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice lub Kraków
Zakres obowiązków:

- udział w tworzeniu kompleksowych rozwiązań
- projektowanie zaawansowanych systemów webowych
- rozbudowa istniejących aplikacji internetowych
- tworzenie i rozwój stron internetowych i aplikacji WWW

Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery, PHP
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- mile widziana znajomość Frameworks (Symfony)

Oferujemy:

- umowa o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- udział w ciekawych projektach i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
- pakiet medyczny
- wynagrodzenie 7000 – 11 000 zł/brutto (do negocjacji)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-08
Wyświetlona: 8033 razy