Mid/Senior Java Developer

praca it: etat dla New-Invest / Cała Polska

Tagi: JEE Hibernate Spring JDBC JPA HTML5

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Mid/Senior Developer, którzy są chętni do pracy przy rocznym projekcie w Norymberdze. Naszym klientem jest firma zajmująca się usługami doradczo-wdrożeniowymi. Specjalizuję się w systemach ERP, CRM, Biling, a ich głównym obszarem działań są wdrożenia IT, analiza, implementacja, integracja.

Miejsce pracy: Niemcy, Norymbergia min. rok, później możliwość pracy w Warszawie

Wynagrodzenie: 15 000 – 20 000 netto B2B 13 000 -19 000 brutto UoP

Benefity
-min rok pracy przy zagranicznym projekcie
-atrakcyjne wynagrodzenie
-premia za wyniki
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-dostęp do najlepszych biznesowych i technicznych modeli
-umowę o pracę lub B2B
-pakiet relokacyjny (pokrycie kosztów przelotu i mieszkania)

Zakres obowiązków
-tworzenie i rozwój wysokiej jakości aplikacji, które są zgodne z przyjętymi wymogami
-aktywny udział w rozwoju, testowaniu, bieżących prac konserwacyjnych
-przeprowadzenie testów kodów zapewniając utrzymanie ich wysokiej jakości
-rozpoznanie produktów lub technologii do zbadania
-zapewnienie poprawności i odpowiedniego wykonania testów jednostkowych

Wymagania
-wykształcenie wyższe techniczne
-minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
-znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
-bardzo dobra znajomość: JEE, Hibernate, Spring, JDBC, JPA
-znajomość systemów Windows, Linux, Unix
-doświadczenie w metodyce Agile
-znajomość narzędzi do tworzenia aplikacji stron internetowych np. HTML5
-zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
-umiejętności komunikacyjne
-umiejętność samodzielnej pracy oraz w zespole

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego cv na adres: [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-13
Wyświetlona: 7626 razy