Analityk IT

praca it: etat dla New-Invest / Poznań

Tagi: Analityk analyst it

Firma z Krakowa zajmująca się realizacją innowacyjnych projektów w logistyce oraz e-commerce. Firma została wyróżniona Diamentami Forbes’a (1 miejsce).
W dziale IT zatrudnionych jest około 80 osób, w tym około 20 programistów. W całej firmie pracuje około 3500 osób.

Obowiązki:
Projektowanie, rozbudowa funkcjonalności systemów oraz tworzenie szczegółowej specyfikacji wymagań,
Weryfikacja wprowadzanych zmian w projektach pod kątem zgodności z architekturą,
Ścisła współpraca z użytkownikami, analitykami i deweloperami,
Przygotowanie dokumentacji systemowej,

Wymagania:
Min. 2 lata pracy na podobnym stanowisku
Znajomość zagadnień architektury SOA i związanych z nią technologii (Web Services, SOAP, XML),
Praktyczna znajomość Business Process Model and Notation (opcjonalnie UML)
Doskonała umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej i technicznej,
Doświadczenie w obszarze analizy w projektach IT,
Umiejętność analizowania potrzeb klientów, modelowania wymagań oraz umiejętność przekazania pozyskanej wiedzy developerom
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w mowie i piśmie,
Podstawowa znajomość zagadnień związanych z programowaniem i testowaniem oprogramowania,

Oferujemy:
Elastyczne godziny pracy
Możliwość rozwoju i kreowania ścieżki kariery poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach
W nagłych przypadkach możliwa praca zdalna
Blisko tramwaj, autobus, pociąg podmiejski oraz ścieżka rowerowa :)
Karta Multisport,
Opiekę medyczną,
Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego,
Pracę nad rozwojem polskiego produktu o międzynarodowej rozpoznawalności,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-31
Wyświetlona: 4134 razy