Technical Test Lead

praca it: etat dla FRU.PL S.A. / Kraków

Tagi: automation test manual test testing QA

Kim my w ogóle jesteśmy?

We FRU.PL projektujemy i wdrażamy rozwiązania, które zmieniają rynek podróżniczy i e-commerce. Działamy od 2007 roku, jesteśmy obecni w czterech krajach, stworzyliśmy kilka fajnych produktów, odnieśliśmy parę sukcesów i wciąż chcemy więcej. Mamy w swoim portfolio i duże rozbujane projekty i startupy. Pracujemy w oparciu o nowe technologie, mamy niebanalne pomysły, jesteśmy zakręceni jak świński ogon na deszczu i wszyscy – jak jeden mąż – naprawdę lubimy podróżować. I prawie tak samo lubimy swoją robotę.

Szukamy człowieków, którzy chcą razem z nami robić rzeczy.

(Kraków)

Rozwijamy się i chcemy dbać o wysoką jakość naszych aplikacji. Potrzebujemy osoby, która będzie wykonywać testy manualne i automatyczne oraz wdroży wysokie standardy testów i zadba o ich przestrzeganie.

Zadania, które czekają na Ciebie:
• tworzenie metodologii testowania aplikacji internetowych i mobilnych,
• nadzór techniczny nad wykonywanymi testami i współpraca z programistami,
• weryfikację stopnia pokrycia wymagań testami,
• zarządzanie implementacją i rozwojem narzędzi automatyzujących i zarządzających testami,
• wdrażanie standaryzacji testów; przygotowanie i realizacja funkcjonalnej strategii automatyzacji testów, która zapewni wymierne zwiększenie efektywności i jakości aplikacji,
• prowadzenie skryptów testowych i dokumentacji,
• integracja automatycznych testów w procesie rozwoju produktu,
• rozpoznawanie obszarów do poprawy wśród członków zespołu i proponowanie kroków mających na celu zwiększenie kompetencji zespołu w zakresie umiejętności testowych,
• organizacja i prowadzenie szkoleń wewnętrznych (on-line oraz osobiście),
• świadczenie wsparcia dla zespołu w dziedzinie testowania, ze szczególnym naciskiem na automatyzację testów.

Czego byśmy od Ciebie chcieli?
• bardzo dobrej i praktycznej znajomość metodologii testowania z wykorzystaniem automatyzacji i narzędzi do zarządzania testami na poszczególnych etapach cyklu wytwarzania oprogramowania,
• przynajmniej 2 lat doświadczenia w pracy jako team leader / QA manager,
• doświadczenia w projektowaniu przypadków testowych (manualnych i automatycznych), ich wykonywaniu oraz raportowaniu wyników,
• praktycznej umiejętności prowadzenia i zarządzania testami funkcjonalnymi oraz niefunkcjonalnymi,
• praktycznej znajomości zwinnych metodologii wytwarzania oprogramowania, w szczególności Scrum,
• umiejętności rozwiązywania konfliktów i problemów,
• dobrej znajomości języka angielskiego,
• certyfikat ISTQB/ISEB.

Na pokładzie zapewniamy:
• pracę z nowoczesnymi technologiami – nasz produkt to żyjąca aplikacja, dbamy o jej rozwój, polegamy na naszych ludziach, jeśli chodzi o dobór technologii,
• współpracę w oparciu o umowę B2B z wynagrodzeniem dopasowanym do Twoich umiejętności,
• elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej – preferujemy pracę z biura, ale jeśli będziesz potrzebował/a czasem popracować z domu, nie ma z tym problemu,
• pracę w środowisku międzynarodowym – współpraca z kolegami z Vola.ro z Rumunii, Avio.ua z Ukrainy i Avia.vn z Wietnamu,
• możliwość rozwoju i poszerzania swojej wiedzy – sfinansujemy Twój udział w szkoleniach i konferencjach,
• bezpłatne lekcje z języka angielskiego w biurze,
• dofinansowanie karty MultiSport i ubezpieczenia medycznego Allianz, codziennie dużo witamin w postaci świeżych owoców – ale jakby co, w biurze można jeść też gluten,
• biuro w kamienicy w centrum Krakowa (ul. Wenecja) – praca w kilkuosobowych pokojach, a do dyspozycji pracowników są m.in. drążki do podciągania się, Mindstorm.

Wiemy, że to wszystko już czytałeś w innych ogłoszeniach. My mamy coś jeszcze:
• luźną i niekorporacyjną atmosferę i jednocześnie…
• możliwość realnego wpływu na to, dokąd idzie firma, jak osiąga cele, czym się zajmuje. Naprawdę słuchamy się nawzajem i korzystamy z własnego doświadczenia. Mamy dużą radochę z osiągania celów i robienia rzeczy, które są nowatorskie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-09
Wyświetlona: 8022 razy