Koordynator Utrzymania Infrastruktury

praca it: etat dla NEWIND S.A. / Wrocław

Tagi: Infrastruktura IT ITIL Koordynator SLA

Obowiązki:

  • Inwentaryzacja umów SLA oraz rejestracja ich parametrów w wewnętrznej aplikacji Newind.
  • Planowanie i koordynowanie cyklicznych wydarzeń serwisowych i utrzymaniowych u klientów Newind.
  • Monitorowanie SLA oraz eskalacje w przypadku zagrożeń.
  • Kontrola i opieka nad dokumentacją formalną.
  • Raportowanie SLA (wewnętrzne i zewnętrzne). Rozliczanie umów.
  • Obsługa niejasnych sytuacji i problemów formalnych.
  • Koordynacja utrzymania infrastruktury i projektów wewnętrznych związanych z Centrum przetwarzania danych Newind.
  • Rozwijanie narzędzi wpierających działania operacyjne.
  • Analiza wymagań klientów dot. serwisu i utrzymania oraz wsparcie przedsprzedażne handlowców Newind (w tym budowanie ofert handlowych).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki związane z obszarem IT.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zagadnień z zakresu infrastruktury IT oraz integracji systemów.
  • Znajomość dobrych praktyk ITIL będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoka zdolność samoorganizacji oraz umiejętność organizacji pracy zespołu.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu komunikatywnym.
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie
  • Dostęp do samochodu służbowego
  • Wysoki stopień samodzielności
  • Przyjazną atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-09
Wyświetlona: 4475 razy