Młodszy Konsultant Wsparcia Informatycznego

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: junior młodszy IT wsparcie Windows

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu do nas dołącz!

Britenet to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce. Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

Oczekiwania:
- Chęć nauki i rozwoju, ambicja oraz gotowość na wyzwania :)
- Doświadczenie na stanowisku związanym z bezpośrednim wsparciem Klienta.

Kluczowe zadania:
- Realizacja zadań informatycznych wsparcia i utrzymania w szczególności w zakresie stanowisk komputerowych oraz urządzeń drukujących i skanujących
- Utrzymanie sprawności sprzętu komputerowego w standardzie korporacyjnym
- Instalacja i konfiguracja stanowisk komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych w zakresie systemów operacyjnych i oprogramowania
- Przyjmowanie i Obsługa zgłoszeń, aktualizacja bazy wiedzy i tworzenie, aktualizowanie dokumentacji i procedur
- Monitorowanie i dotrzymywanie terminowości realizacji zgłoszeń
- Udzielanie porad informatycznych
- Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Zamawiającego
- Pełnienie czynności administracyjnych powierzonych systemów

Co oferujemy:
BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)
AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarska
ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-18
Wyświetlona: 4234 razy