Graphic Designer

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: Graphic Designer Adobe

Stanowisko: Graphic Designer
Miejsce pracy: Warszawa

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu do nas dołącz!
Britenet to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce.

Zobacz co się u nas dzieje na:

Nasze oczekiwania:
a) Minimum 2 lata doświadczenia w pracy przy projektach rozwojowych systemów on-line;
b) Znajomość najnowszych trendów w grafice i projektowaniu;
c) Portfolio dołączone do opisu doświadczenia zawodowego;
d) Biegła znajomość pakietu Adobe;
e) Doświadczenie w tworzeniu layoutów na potrzeby social media;
f) Wyczucie estetyczne oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy;
g) Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu oraz nad wieloma projektami jednocześnie.

Kluczowe zadania:
a) Projektowanie kompleksowych grafik i identyfikacji wizualnych na potrzeby komunikacji online (w tym Social Media);
b) Projektowanie landing pages na potrzeby bieżących projektów i promocji;
c) Współpraca z zespołem komunikacji i zespołami projektowymi;
d) Przygotowywanie projektów funkcjonalnych i UX;
e) Projektowanie stron mobilnych;
f) Dbałość o spójną komunikację we wszystkich obszarach;
g) Przygotowywanie materiałów do druku wg dostarczonej specyfikacji.

Praca w wymiarze 25 h tygodniowo

Co oferujemy:
BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe,
prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra
kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy
owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede
wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach
satysfakcji)
AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet
obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarską.
ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy
ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne
przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka
kariery

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-25
Wyświetlona: 4374 razy