Creative Manager

praca it: etat dla Cinkciarz.pl / Cała Polska

Tagi: creative manager marketing kreacja reklama

Cinkciarz.pl dostarcza usługę internetowej wymiany walut klientom indywidualnym i biznesowym. Serwis wyróżniają atrakcyjne kursy walut oraz szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Użytkownik ma możliwość wyboru modelu transakcyjnego oraz narzędzi dopasowanych do jego preferencji. Dostęp do usług serwisu ułatwiają aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe. Analitycy Cinkciarz.pl są regularnie wyróżniani przez wiodące agencje informacyjne za trafność prognoz walutowych. Firma jest partnerem Chicago Bulls i Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

MIejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował m.in.:

- projektowanie oraz realizacja kampanii reklamowych;
- przekładanie idei na storyboardy oraz tworzenie scenariuszy;
- analiza trendów i otoczenia rynkowego;
- nadzorowanie projektów od strony kreacji;
- dbałość o wysoką jakość kampanii oraz o terminowość realizowanych zleceń;
- współtworzenie wizerunku spółki;
- przygotowywanie krótko- i długoterminowych strategii promocyjnych.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w mediach, marketingu lub pokrewnych dziedzinach;
- umiejętność tworzenia przemyślanych kampanii promocyjnych;
- znajomość różnorodnych formatów reklamowych i promocyjnych;
- zdolności negocjacyjne i umiejętność przekonywania innych do własnych pomysłów;
- doskonałe umiejętności komunikacyjne;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
- gotowość do pracy pod presją czasu;
- dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych;
- kreatywność;
- gotowość do relokacji do Zielonej Góry.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w głównej siedzibie firmy w Zielonej Górze;
- pracę nad realizacją innowacyjnych projektów;
- bezpłatne lekcje języka angielskiego z native speakerem;
- udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach;
- możliwość udziału w zajęciach sportowych;
- bilety na wydarzenia sportowe;
- dostęp do branżowych czasopism oraz do firmowej biblioteki,
- świeże owoce,
- dostęp do strefy rozrywki i relaksu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-25
Wyświetlona: 4362 razy