Front-End Developer

praca it: etat dla Cinkciarz.pl / Warszawa

Tagi: front-end web webdesign w3c html5 css3 javascript jquery sass less rwd wordpress seo ux cinkciarz kantor warszawa

Cinkciarz.pl dostarcza usługę internetowej wymiany walut klientom indywidualnym i biznesowym. Serwis wyróżniają atrakcyjne kursy walut oraz szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Użytkownik ma możliwość wyboru modelu transakcyjnego oraz narzędzi dopasowanych do jego preferencji. Dostęp do usług serwisu ułatwiają aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe. Analitycy Cinkciarz.pl są regularnie wyróżniani przez wiodące agencje informacyjne za trafność prognoz walutowych. Firma jest partnerem Chicago Bulls i Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków będzie obejmował:
- przetwarzanie grafiki na zoptymalizowane strony, mailingi oraz dla aplikacji internetowych,
- kodowanie stron www typu landing page,
- tworzenie responsywnych stron na potrzeby firmy,
- udział we wdrożeniach serwisów internetowych, ich rozwijaniu i utrzymaniu.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość standardów W3C,
- bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery,
- bardzo dobra znajomość frameworku Twitter Bootstrap,
- znajomość preprocesorów SASS, LESS,
- znajomość technik RWD,
- umiejętność przetwarzania grafiki pod strony internetowe,
- umiejętność kodowania mailingów,
- znajomość platformy WordPress,
- znajomość architektury aplikacji webowych.

Mile widziane:
- umiejętności graficzne tworzenia elementów interfejsów stron internetowych,
- doświadczenie w rozwijaniu interfejsów webowych z użyciem CSS, JQuery,
- podstawy optymalizacji stron pod kątem SEO,
- znajomość Angular 2, Node JS,
- znajomość trendów UX,
- znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- elastyczny czas pracy,
- udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
- pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,
- bilety na wydarzenia sportowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-27
Wyświetlona: 7661 razy