Creative Graphic Designer

praca it: etat dla Cinkciarz.pl / Warszawa

Tagi: design grafika graphic designer kreacja marketing www social media adobe photoshop indesign wacom rysunek cinema animacja fotografia grafika użytkowa

Cinkciarz.pl dostarcza usługę internetowej wymiany walut klientom indywidualnym i biznesowym. Serwis wyróżniają atrakcyjne kursy walut oraz szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Użytkownik ma możliwość wyboru modelu transakcyjnego oraz narzędzi dopasowanych do jego preferencji. Dostęp do usług serwisu ułatwiają aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe. Analitycy Cinkciarz.pl są regularnie wyróżniani przez wiodące agencje informacyjne za trafność prognoz walutowych. Firma jest partnerem Chicago Bulls i Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków będzie obejmował:
- kreacje graficzne w zakresie kampanii marketingowych, social media oraz na potrzeby www,
- efektywną współpracę z liderem oraz członkami zespołu, project managerem, copywriterem i innymi działami firmy.

Wymagania:
- bardzo dobra, praktyczna znajomość narzędzi pakietu Adobe CC (Photoshop, InDesign, Illustrator),
- umiejętność projektowania graficznego materiałów firmowych i promocyjnych,
- projektowanie i skład materiałów graficznych,
- umiejętność przygotowania plików do druku cyfrowego i offsetowego,
- umiejętność tworzenia estetycznej i niestandardowej grafiki,
- kreatywność, nieszablonowość, inicjatywa, samodzielność oraz wysokie poczucie estetyki wizualnej,
- umiejętność współpracy z innymi działami oraz wyczucie czasu niezbędnego do realizacji powierzonych zadań,
- bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności pracy pod presją czasu,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Mile widziane:
- umiejętności artystyczne – rysunek cyfrowy,
- obsługa tabletów Wacom,
- znajomość narzędzi do obróbki animacji / filmów / post produkcja (Adobe Premiere / After Effects),
- znajomość VC Element 3D,
- znajomość Cinema 4D.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- elastyczny czas pracy,
- udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
- pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,
- bilety na wydarzenia sportowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-27
Wyświetlona: 4748 razy