Front-end Developer

praca it: etat dla OX Media / Cała Polska

Tagi: Front-end developer HTML5 Java Script

Jesteśmy jedyną znaną nam agencją digitalową, która wypracowała unikalny sposób całkowitej pracy zdalnej pozwalający nam mieć drzwi szeroko otwarte dla wszystkich zdolnych osób – bez względu na lokalizację. Realizowaliśmy nietuzinkowe projekty dla takich marek jak Volkswagen, Porsche czy Nutricia, tworząc kreatywne serwisy internetowe w technologii DRUPAL z modułami grywalizacyjnymi i społecznościowymi – dlatego stawiamy na ambitny zespół, który napędzany jest coraz to nowymi wyzwaniami.

Obowiązki
1. Długoterminowa praca przy tworzeniu front-endu do dużych serwisów korporacyjnych i społecznościowych.
2. Refaktoryzacja dotychczasowego kodu.
3. Konsultacje na etapie tworzenia UX & Web Design.
4. Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązań.
5. Współudział przy budowie animacji w serwisie.

Wymagania
1. Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS, SASS, RWD, BEM
2. Bardzo dobra znajomość Bootstrap 3+
3. Bardzo dobra znajomość Java Script (jQuery, Tween Max)
4. Aktualna wiedza nt. ES7 i ES81
5. Umiejętność debugowania kodu za pomocą narzędzi developerskich
6. Znajomosć GIT

Dodatkowym atutem będzie:
1. Znajomość JIRA, Confluence
2. Znajomość Twig, Drupal Views
3. Znajomość podstawowych zagadnień UX
4. Znajomość Gulp

Oferujemy:
1. Stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę oraz możliwość realizacji własnych pomysłów.
2. Stawianie na nowoczesne rozwiązania podczas budowy front-endu.
3. Możliwość pracy z każdego miejsca na świecie (jeśli tylko strefa czasowa chociaż trochę zazębia się z polską

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-01-03
Wyświetlona: 7502 razy