Business Development Manager-Datacenter

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: Datacenter Sales Business Developer ITenterprise

Opis stanowiska:
• Samodzielne pozyskiwanie nowych projektów
• Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
• Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji
• Inicjowanie oraz prowadzenie spotkań handlowych i prezentacji
• Współpraca z pracownikami Działu Technicznego odpowiedzialnymi za realizację projektów

Wymagania:
• Co najmniej 4 lata doświadczenia w sprzedaży usług IT (usługi data center, chmura obliczeniowa)
• Znajomość zagadnień związanych z chmurą obliczeniową oraz IT Enterprise (IaaS, PaaS, SaaS, chmura prywatna, publiczna, hybrydowa, pamięci masowe, serwery, backup, archiwizacja, wirtualizacja etc.)
• Komunikatywny angielski
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych z klientami
• Zorientowanie na sprzedaż projektową
• Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia rozmów biznesowych
• Umiejętność samodzielnego rozwijania portfolio Klientów
• Zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:
• Współpracę w oparciu o B2B lub umowę o pracę,
• Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych.
• Benefity takie jak opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-01-15
Wyświetlona: 5141 razy