Senior Front-end Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: JavaScript HTML5 CSS Bootstrap MS SQL

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – znanego producenta systemów ERP, poszukuje Kandydata na stanowisko:

SENIOR FRONT-END DEVELOPERTEAM LEADER
Miejsce pracy: Poznań (bliskie okolice)

Oferowane wynagrodzenie: 8.000 – 12.000 PLN netto (z możliwością negocjacji dla najlepszych)

OPIS STANOWISKA:
Projektowanie architektury aplikacji Web w modelu MVC w zakresie Front-end;
Projektowanie i implementacja oprogramowania w zakresie Front-end;
Analiza potrzeb biznesowych;
Budowa zespołu;
Udział we wdrożeniach systemów.

OCZEKIWANIA:
Praktyczna znajomość JavaScript, HTML5, CSS, Bootstrap;
Znajomość MS SQL;
Znajomość Visual Studio C#/MVC/.NET/Python;
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej;
Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
Chęć rozwoju w kierunku Lidera Technicznego Zespołu.
MILE WIDZIANE
Praktyczna znajomość ReactJS.

KLIENT OFERUJE:
Atrakcyjne wynagrodzenie (8.000 – 12.000 PLN netto);
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing’owej;
Przyjazną atmosferę;
Pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
Udział w interesujących i rozwijających projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-01-16
Wyświetlona: 7591 razy