Programista Qt/C++

praca it: etat dla ZEG-ENERGETYKA Sp. z o. o. / Pszczyna

Tagi: Programista Qt C++ Delphi EAZ

Firma ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o. jest producentem elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej dla energetyki zawodowej i przemysłowej z 40 letnim doświadczeniem. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Programista Qt

Cel stanowiska:
Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest tworzenie i rozwój oprogramowania inżynieryjnego do konfiguracji i monitoringu produkowanych urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej.

Opis stanowiska:
• Projektowanie, wytwarzanie, rozwój i utrzymanie oprogramowania na platformę Microsoft Windows

Wymagania:
• doświadczenie w stosowaniu języka C++
• podstawowa znajomość frameworka Qt
• znajomość zagadnień programowania obiektowego
• umiejętność posługiwania się programem Microsoft Excel

Mile widziane:
• znajomość języków HTML, CSS, Java, Delphi
• znajomość dowolnego systemu kontroli wersji
• znajomość wybranych protokołów transmisji danych
• znajomość systemów Windows i Linux wraz z narzędziami programistycznymi

Oferujemy:
• zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku,
• dostęp do najnowszych technologii,
• warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• wynagrodzenie współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego mailem, a w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-06-08
Wyświetlona: 7088 razy