Tester manualny

praca it: etat dla ALTIMI / Katowice

Tagi: Tester manualny

Zakres obowiązków:

Testowanie aplikacji z użyciem nowoczesnych metod i narzędzi
Opracowywanie dokumentacji testowej
Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych
Rejestracja wyników testów, zgłaszanie incydentów

Oczekiwania:

Znajomość języka zapytań SQL
Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Dobra znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w testowaniu oprogramowania (testy manualne)

Oferujemy:

Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
Pakiet świadczeń dodatkowych
Pracę w niekorporacyjnej atmosferze
Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-18
Wyświetlona: 8011 razy