Programista PHP

praca it: etat dla PlusJob Poland Sp. z o.o. / Rzeszów

Tagi: PHP MySQL SOAP REST

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Programisty PHP. Szukamy osoby, dla której pisanie kodu jest pasją, oraz która dobrze odnajduje się w wyzwaniach dotyczących rozwiązywania złożonych problemów. Nasz Klient jest jednym z wiodących sklepów internetowych oferujących produkty z segmentu Auto/Moto.

Stanowisko: Programista PHP

Miejsce pracy: Łańcut

Wynagrodzenie: 300 – pokaż numer telefonu – 0 Netto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B

Obowiązki:

Głównym obowiązkiem osoby pracującej na tym stanowisku będzie poszerzanie funkcjonalności systemu e-commerce. Obejmuje on takie obszary jak strona internetowa firmy, księgowość, magazyn czy zamówienia. Kandydat będzie miał za zadanie dbać o poprawne działanie tego systemu oraz udoskonalać jego istniejące moduły.

Wymagania:

biegła znajomość PHP (minimum trzy lata doświadczenia pracy z tym językiem)
doskonała znajomość baz danych MySQL
rozeznanie w powszechnych interfejsach API opartych o SOAP i REST
znajomość systemu operacyjnego Unix
zdolność sprawnego wykorzystywania dostępnych narzędzi do osiągnięcia zamierzonego rezultatu
znajomość technologii związanych z funkcjonowaniem serwisów internetowych
umiejętność czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim
kreatywność, solidność i pozytywne nastawienie do nowych projektów

Mile widziane:

praktyczna umiejętność posługiwania się xHTML/HTML5/CSS3
znajomość systemu szablonów Smarty
umiejętność posługiwania się Bootstrapem i jQuery
znajomość JavaScript w stopniu umożliwiającym pisanie funkcjonalnych rozwiązań

Oferujemy:

stałą pracę w biurze prężnie rozwijającej się firmy
wynagrodzenie od 3 do 7 tys. zł NETTO (w zależności od umiejętności)
umowę o pracę lub umowę współpracy (B2B)
premie za efektywną i kreatywną pracę
młody i towarzyski zespół współpracowników bez korporacyjnej terminologii
ciekawe imprezy firmowe
zniżki pracownicze na produkty z oferty firmy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-12-04
Wyświetlona: 7322 razy