Angular Developer (Professional, Senior)

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: JavaScript HTML5 CSS3 Bootstrap TypeScript Angular 6+ NPM webserwisy REST

Nasza oferta:

ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – Kantar)
ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
BEZPIECZEŃSTWO: oferujemy dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku
ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa :), codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy
Nasze oczekiwania:

Minimum 3- letnie doświadczenie na stanowisku programisty front-end
Znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami: HTML5, CSS3, Bootstrap, TypeScript, Node.js, NPM, webserwisy REST
Bardzo dobra znajomość JavaScript
Znajomość frameworka Angular ( 6+) do budowania aplikacji frontend
Praktyczna znajomość narzędzi: Protractor /Jasmine/ Karma
Umiejętność pracy w środowisku CI/CD
Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji (np. Bitbucket)
Kluczowe zadania:

Udział w fazie analizy i projektowania tworzonego systemu
Projektowanie i wytwarzanie nowych funkcjonalności
Tworzenie dokumentacji technicznej
Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy
Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w organizacji.

Kilka słów o projekcie:

Praca dotycząca realizacji projektu nowego rozwiązania informatycznego, które wesprze publiczną służbę krwi oraz nadzór nad krwiolecznictwem w optymalnym wykorzystaniu zasobów krwi i jej składników. Zastosowanie nowoczesnych narzędzi informatycznych pozwoli na zapewnienie nieprzerwanego zaopatrzenia podmiotów leczniczych w krew i jej składniki niezbędne do ratowania ludzkiego zdrowia i życia.
Nowe rozwiązanie informatyczne wpłynie na poprawę jakości usług medycznych świadczonych dla społeczeństwa. Poprawę jakości należy tutaj rozumieć jako usprawnienie wymiany danych pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w procesie pobierania krwi i stosowania jej w lecznictwie oraz skuteczne zarządzanie uzyskiwanymi i wykorzystywanymi danymi.

Informujemy, że skontaktujemy się tyko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: “Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-02-05
Wyświetlona: 6173 razy