UI/UX Designer

praca it: etat dla Fabryka Gier / Szczecin

Tagi: UI UX grafik 2D

Fabryka Gier od 2005 roku zajmuje się produkcją gier webowych, mobilnych i konsolowych (jesteśmy licencjonowanym developerem Playstation, Xbox i Nintendo). Pracujemy z wydawcami i klientami z całego świata, tworząc zarówno gry casual, jak i tytuły segmentu core.

Obecnie poszukujemy UI/UX Designera do pracy nad realizowanymi przez nas tytułami na platformy mobilne. Osoba na tym stanowisku powinna łączyć wysokiej jakości warsztat digital paintera, wyspecjalizowanego w grafice 2D z doświadczeniem w projektowaniu interfejsów graficznych, z naciskiem na gry casual.

Możliwa jest zarówno współpraca na zlecenie jak i w wymiarze stałym (zdalnie lub na miejscu w biurze). Jesteśmy elastyczni względem czasu pracy oraz formuły współpracy. Chętnie zatrudnimy projektanta na stałe, podzlecimy całość lub wykonanie wstępnego projektu.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę stałą, znajdziesz u nas świetny, zgrany zespół branżowych weteranów, ciekawe projekty i dużo pozytywnej energii by pomóc Ci osiągnąć zawodowy rozwój. Płacimy uczciwie, unikamy crunchowania i stawiamy na dobrą atmosferę współpracy.Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-02-20
Wyświetlona: 2891 razy