IT Project Manager (Kierownik Projektu IT)

praca it: etat dla FNX Group / Gdańsk

Tagi: it management manager project projektu kierownik scrum scrum master

O firmie:
FNX Group jest firmą projektową. Na rynku działamy od 2006 roku. Specjalizujemy się w produkcji zaawansowanych aplikacji webowych dla różnych branż. Nasz zespół liczy ok. 15-20 osób. To wystarczająca skala, by pracować dla rozpoznawalnych i uznanych marek. Nasi klienci to Grupa Danone (Danone, Nutricia, Żywiec Zdrój), HiPP, Teatr Wielki Opera Narodowa, Akademia Leona Koźmińskiego, Vienna Insurance Group (Compensa, Interrisk), Wittenstein, Wydawnictwo C.H. Beck, PKP SKM, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Siemens Gigaset, Wydawnictwo G+J (National Geographic, Focus, Kobieta, Gala) i wielu innych. Działamy przede wszystkim na rynku polskim, niemieckim, szwajcarskim, austriackim i holenderskim.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: IT Project Manager (Kierownik Projektu IT)

Miejsce pracy: Gdańsk

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie, zarządzanie projektami),
- praktyczna znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami (np.: Scrum),
- doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi,
- wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie, kierowanie zespołem, motywowanie,
- silnie rozwinięte zdolności analityczne, gotowość do rozwiązywania problemów,
- biegłe posługiwanie się oprogramowaniem biurowym,
- nienaganna kultura osobista, poczucie odpowiedzialności i chęć rozwoju.

Opis stanowiska:
- bezpośredni nadzór i koordynacja pracy zespołów projektowych,
- prowadzenie codziennych spotkań typu „stand-up”,
- przygotowanie i prowadzenie projektu, w tym harmonogramowanie, organizacja merytoryczna i raportowanie statusów,
- bezpośredni kontakt z partnerami biznesowymi,
- udział, bądź prowadzenie demo z postępów prac przed klientem.

Oferujemy:
- komfortowe warunki pracy w naszym nowym biurze w Gdańsku Wrzeszczu (Osiedle Garnizon),
- niespotykaną i wyjątkową atmosferę pracy w przyjaznym zespole,
- stabilną pracę przy nietuzinkowych, dużych projektach dla znanych marek,
- możliwość rozwoju – udział w szkoleniach i konferencjach,
- elastyczne godziny pracy,
- duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- najlepszą kawę bez ograniczeń :-)

Dane firmy
FNX Group s.c.
Osiedle Garnizon
ul. Szymanowskiego 4
80-280 Gdańsk
NIP: 957106871
REGON: 221865358
[email protected]
fnx-group.com
tel. +48 696076055

Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-02-27
Wyświetlona: 6095 razy