Architekt Rozwiązań ICT

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: SIP RTP SRTP/TLS HTTP SNMP ICT ACSE Alcatel-Lucent Certified System Expert ACFE (Alcatel-Lucent Certified Field Engineer Cisco Certified Network Professional (CCNP) Cisco Certified Network Associate (CCNA) Collab CIPTV1 CIPTV2 CTCOLLAB MV50

Projekt realizowany dla sektora telekomunikacyjnego, dotyczącego tworzenia i testowania nowoczesnych rozwiązań do współpracy online oraz budowania platform opartych o VoIP i wideokonferencje.

Nasze oczekiwania:

· Posiadanie jednego z certyfikatów: ACSE: Alcatel-Lucent Certified System Expert, ACFE: (Alcatel-Lucent Certified Field Engineer, Cisco Certified Network Professional (CCNP), Cisco Certified Network Associate (CCNA) Collab, CIPTV1, CIPTV2, CTCOLLAB, MV5000 – Pack Essentiel R7.0 + Telephony Adv., MVO400

· Umiejętność tworzenia planu testów, walidacji rozwiązań

· Znajomość: SIP, RTP, SRTP/TLS, HTTP, SNMP

· Znajomość środowiska on-prem, Cloud-based, Hybrid, Multi-Cloud

· Mile widziana znajomość: Linux scripting, Windows PowerShell, Python, PHP, JavaScript, NAS, VMWare, HyperV, Docker, Kubernetes, Git, CI/CD

· Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Kluczowe zadania:

· Tworzenie planu testów

· Tworzenie walidacji rozwiązań

· Rozwiązywanie problemów technicznych z dostawcami

· Budowanie i konfiguracja laboratorium teleinformatycznego – projektowanie architektury i funkcji narzędzi audio/video do współpracy online

· Tworzenie skryptów i narzędzi wspierających integrację różnych systemów IT i ICT

· Dokumentowanie prototypów rozwiązań i przekazywanie ich do zespołów wdrożeniowych

Kilka słów o….

Projekt jest częścią międzynarodowej sieci, w skład której wchodzi 15 jednostek badawczo-rozwojowych i laboratoriów rozmieszczonych na 4 kontynentach. Laboratoria w Polsce stanowią 15% potencjału badawczego całej sieci. Nasza misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i usług IT z naciskiem na jakość i ergonomię produktów, skracenie czasu dostarczania produktów na rynek (TTM) poprzez prace badawczo-rozwojowe oraz poszukiwanie synergii pomiędzy polskim ekosystemem a naszą działalnością badawczo-rozwojową.
Główne obszary naszej aktywności:

rozwój technologii dostępowych zwiększających prędkość i zasięg transmisji danych: VDSL2, bonding, vectoring, FTTx inżynieria sieci szkieletowej i brzegowej IP/MPLS, IPV6 oraz usług dostępu szerokopasmowego rozwój usługi głosowej umożliwiającej połączenia w miejscach z ograniczonym zasięgiem usług mobilnych: Femtocells rozwój usług dedykowanych dla technologii LTE (4G) aplikacje mobilne szczególnie rozwiązania dla osób niepełnosprawnych Platformy usługowe, w tym TV projekty polegające na oszczędności energii i redukcji emisji CO2: Green test sieć dostarczania wysokiej jakości treści multimedialnych: Content Delivery Network (CDN) Service Delivery Platform/ Telco 2.0

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: “Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-04-23
Wyświetlona: 6240 razy