Senior PHP Developer

praca it: etat dla Hatimeria / Kraków

Tagi: PHP Symfony Elasticsearch mysql

Projekty
Typy projektów: projekty dla klientów / zobacz na nasze case study: https://www.hatimeria.com/eyerim/

Nazwa produktu: rozwiązania ecommerce
Wykorzystywanie technologie/narzędzia:
Głównie: Symfony 4/ Elasticsearch/mysql
Frontend: react/webpack/jquery
Otoczenie: newrelic/ blackfire/ slack/ jira/ confluence/ testy automatyczne nightwatch/ behat/ nodejs/ docker/ graphql
Praca:
Metodyka pracy: Kanban, Agile, Scrum
Wielkość zespołu: 5 osób
Elastyczne godziny pracy: tak
Częściowa praca zdalna:
Tak (po wdrożeniu i onboardingu)

Jakie będą Twoje zadania?
Tworzenie architektury / research rozwiązań SaaS do integracji
Rozwój i utrzymanie systemu ecommerce
Rozbudowa obecnej architektury o nowe dedykowane serwisy
Integracja z zewnętrznymi systemami
Tworzenie rozszerzeń i nowych funkcjonalności
Współpraca z działem QA
Optymalizacja wydajności serwisów internetowych
Współpraca z klientem i Team Leaderem w zakresie realizacji zadań

Wymagania technologiczne/narzędzia
Oczekiwane
PHP – zaawansowany
Symfony – zaawansowany
MySQL – dobry
GIT – dobry
Mile widziane
Node.js
React
Docker
Linux
Doświadczenie w pracy z bazami danych NoSQL
Doświadczenie z optymalizacją aplikacji
Doświadczenie w pracy z multi-serwerową architekturą aplikacji
Znajomość zagadnień z logistyki

Oferujemy
100% płatne kilkutygodniowe szkolenie/wdrożenie przed rozpoczęciem pracy
Elastyczny czas pracy
Indywidualny budżet szkoleniowy (rocznie ok. 2000,00 zł netto/os.)
Wysokiej jakości sprzęt Apple – bez względu na rodzaj współpracy (możliwy również indywidualny dobór sprzętu)
Współpracę z senior deweloperami (stanowią 50 % teamu)
Wsparcie Team Leadera w zakresie technicznym, organizacyjnym i komunikacyjnym
Wsparcie QA
Wpływ na wybór technologii i klientów
Praca przy użyciu oprogramowania Atlassian oraz nowoczesnych narzędzi wspierających: Jira, Bitbucket, Mavenlink, Vault, Slack, PHPStorm
Firmowe workshopy

Dodatkowo oferujemy
Opieka medyczna
Karta Benefit Multisport
Lekcje języka angielskiego
Kuchnia: ekspres do kawy, mikrofalówka, toster
Napoje & przekąski: kawa, herbata, woda, cola, słodkie/słone przekąski, owoce itp.
Imprezy firmowe: wigilia, śniadanie wielkanocne, pizza day, wyjścia firmowe, wyjazdy integracyjne, dzień dziecka itp.
Parking samochodowy oraz rowerowy
PlayStation 4, planszówki, profesjonalny worek bokserski itp.

Hatimeria została założona przez dwójkę przyjaciół – programistów.

Od 2011 r. dostarczamy usługi programistyczne skoncentrowane na realizacji celów biznesowych i technologicznych sklepów internetowych. Dzięki wysokiej jakości dostarczanych usług, prowadzimy długoterminową współpracę z dużymi klientami z Europy, Azji, Stanów Zjednoczonych i Australii.

Średnie doświadczenie naszego zespołu w ecommerce to 12 lat.

Poświadczeniem tej wiedzy są liczne wdrożone projekty i certyfikaty zdobyte przez naszych programistów.

Dzielenie się wiedzą jest ważne, dlatego organizujemy firmowe workshopy.
Każdy z pracowników otrzymuje budżet na rozwój swoich umiejętności orazudział w branżowych imprezach!
Pracując z Team Leaderem będziesz rozbudowywać nowoczesne rozwiązania dla rynku ecommerce zdobywając przy tym cenne kompetencje. Będziesz mieć wpływ na wybór projektów i zespołu.

W firmie panuje rodzinna atmosfera! Unikamy “korpo” procedur, ponieważ stawiamy na koleżeńskie relacje oraz wymianę wiedzy!

Dołącz do naszego zespołu – doceniamy kreatywność i dobre pomysły!

Pracuj w teamie z Natalią, Waldkiem i Sebastianem w projekcie rozwoju sklepu
eyerim.com – lidera sprzedaży okularów w Europie Środkowej!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-01-20
Wyświetlona: 5313 razy