Grafik/Webmaster

praca it: etat dla Sklep internetowy / Koszalin

Tagi: tworzenie stron internetowych php mysql grafika photoshop sklep internetowy php5 html webmaster

Sklep internetowy NiebieskaLazienka.pl zatrudni pracownika na PEŁEN ETAT na stanowisku GRAFIK / WEBMASTER.

1. Wymagania:

  • znajomość technologi XHTML, CSS, JavaScript, PHP 5, MySQL 5
  • znajomość programów graficznych (w tym również freewarowych)
  • zmysł graficzny
  • bardzo biegła znajomość obsługi komputera i środowiska Windows
  • bardzo dobra znajomość obsługi internetu

2. Zadania:

  • opieka nad stroną sklepu internetowego
  • wdrażanie produktów do bazy danych sklepu
  • wdrażanie produktów na aukcjach allegro
  • tworzenie grafiki reklamowej

3. Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na PEŁEN ETAT
  • miłą atmosferę pracy w biurze, mieszczącym się blisko centrum miasta

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-23
Wyświetlona: 4517 razy