Frontend Angular Developer

praca it: etat dla Britenet / Cała Polska

Tagi: Frontend Developer javaScript Angular TypeScript HTML CSS SOAP REST

Nasze oczekiwania

Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Front-end
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z HTML5, CSS3, JavaScript, Bootstrap, Node.js, NPM, Protractor, Jasmine, Karma
Doświadczenie w pracy z Angular w wersji 6+ lub wyższej
Doświadczenie w programowaniu wielowarstwowych systemów klasy Enterprise
Znajomość narzędzia Enterprise Architect
Doświadczenie w projektowaniu systemów w architekturze SOA
Doświadczenie w projektowaniu interfejsów (SOAP, REST)
Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa wytwarzania Systemów IT
Znajomość wzorców projektowych i wzorców architektonicznych
Doświadczenie w pracy w różnych metodykach wytwarzania oprogramowania (waterfall, agile)
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Znajomość środowiska CI/CD
Znajomość systemów kontroli wersji (np. Bitbucket)

Mile widziane

Znajomość Java w wersji 7 lub wyższej
Doświadczenie w pracy w dziedzinie Inteligentnych Systemów Transportowych
Znajomość oprogramowania JIRA i Confluence
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z Framework Laravel/React/VUE.JS
Znajomość technologii i doświadczenie w pracy z Docker i z webserwisem REST
Praktyczna znajomość Metodologii DevOps

Kluczowe zadania

Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych
Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
Praca zgodna z metodyką Scrum
Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

Realizacje:

- Budowa systemu informatycznego dla klienta z sektora publicznego, odpowiadającego na potrzeby:

dawców i kandydatów na dawców krwi,
podmiotów wykonujących działalność leczniczą, które wykorzystują krew i jej składniki w celach leczniczych,
centrów krwiodawstwa i krwiolecznictwa, które bezpośrednio realizują działania związane z publiczną służbą krwi – pobranie, badanie, preparatyka oraz dystrybucja krwi i jej składników,
instytucji nadzorujących system publicznej służby krwi.
Nowe rozwiązanie informatyczne wpłynie na poprawę jakości usług medycznych świadczonych dla społeczeństwa. Poprawę jakości należy tutaj rozumieć jako usprawnienie wymiany danych pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w procesie pobierania krwi i stosowania jej w lecznictwie oraz skuteczne zarządzanie uzyskiwanymi i wykorzystywanymi danymi.

- Budowa dedykowanych rozwiązań wykorzystywanych przez dziesiątki tysięcy użytkowników końcowych:

Dostarczane rozwiązania są krytyczne w perspektywie obsługi procesów związanych z sektorem publicznym i podatkami.
Integracja danych pochodzących z kilkudziesięciu systemów źródłowych, która pozwala na wypracowanie modeli analitycznych mających na celu dostarczenie rozwiązań w zakresie zmniejszenia luki podatkowej.
Zaawansowane narzędzia analityczne – dostarczamy rozwiązania analityczne (BI, oraz dedykowane raporty, dashboardy) oparte o zintegrowane dane pochodzące z kilkudziesięciu systemów źródłowych.

- Realizacja związana jest z pracami nad unowocześnieniem poboru opłat na drogach krajowych. Nowy krajowy system ma zastąpić rozwiązanie funkcjonujące od 2011 roku. Nowy polski system powstanie w oparciu o nowocześniejsze niż dotychczas rozwiązania, zbliżone do stosowanych obecnie na świecie. Będzie miał otwartą architekturę, pozwalającą na dalszą rozbudowę .Priorytetem jest, aby nowy system:

powstał w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, stosowane obecnie na świecie, z wykorzystaniem technologii GNSS, transmisji danych w systemach komórkowych (LTE/5G) i Big Data,
był otwarty na nowe funkcjonalności poprzez rozbudowę o kolejne moduły,
przechowywał wrażliwe dane na terenie Polski i udostępniał je służbom nadzorującym – przestrzeganie prawa bez pośrednictwa prywatnych firm,
korzystał z istniejącej infrastruktury związanej z poborem opłat,
współpracował z systemami funkcjonującymi w innych krajach Unii Europejskiej.

- Realizacja dla klienta z branży ubezpieczeniowej obejmujący: administrację środowiskiem systemowym i aplikacyjnym, monitorowanie wydajności i bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz baz danych, nadzór techniczny nad cyklem projektowym.

- Implementacja systemu umożliwiającego bezgotówkowe transfery pomiędzy maszynami do grania, a zewnętrznym dostawcą płatności oraz rozwój systemu lojalnościowego dla branży loteryjnej. Praca nad rozwojem Portalu dla graczy loterii umożliwiającego rejestrację graczy, edycję konta, ustawianie i śledzenie czasowych i pieniężnych limitów usługi odpowiedzialnego grania, wypełnianie ankiet oraz sprawdzanie statusu programu lojalnościowego.

Nasza oferta

Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.
Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz wyjścia zespołowe.
Elastyczność – Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Podobnie jak tryb świadczenia pracy: zdalnie lub w modelu hybrydowym.
Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.
Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.
Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.
Wymiana wiedzy – Dla chcących się rozwijać mamy wewnętrzne meetingi technologiczne i autorskie programy szkoleniowe. Można uczyć się od najlepszych, a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trakcie firmowych i branżowych konferencji technologicznych.
Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.
Język angielski – Tym którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe, umożliwiamy bezpłatny udział w zajęciach z języka angielskiego. Lekcje realizowane są w nowoczesnej i bezpiecznej formie spotkań on-line. Just learn IT!
Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne w największych oddziałach firmy, zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą.
Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu. Wspieramy wszelkie pasje.

Informujemy, że administratorem danych jest Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa (dalej jako “administrator”). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych – do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Just Join IT oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-03-15
Wyświetlona: 1660 razy